Skip to main content

Body-Space VacuTherm TX6 „2 v 1“

Hubni v Body Spacu a budeš štíhlá !

Jedná se o revoluční technologický vývoj v podtlakovém zařízení, rozšířený o infračervené světlo (Infrared IR), které ve vakuové komoře několikrát zvýší účinky cvičení v krátkém čase a tím i dosažení požadovaného výsledku.

Hlavní výhodou této jedinečné kombinace vakua s infračerveným zářením (Infrared IR) vytváří doposud nejdostupnější a nejúčinnější možnosti k rychlému úbytku hmotnosti díky intenzivnímu prohřívání tkání a svalů, zároveň zvyšuje cirkulaci krevního oběhu a způsobuje dvojité zrychlení metabolistických procesů, způsobuje aktivní spalování tuků, redukci celulitidy a také je vhodné pro ošetření problematické pleti. Díky infračervenému záření dochází ke stimulaci produkce kolagenu v kůži. Při cvičení je nutné správné držení těla, díky kterému součastně posilujeme břišní svaly, záda a tvarujeme štíhlý pás. Váhově je tento stroj vhodný pro osoby do 100 Kg.

IR (Infrared IR) je elektromagnetické záření, které se používá po mnoho let v plastické chirurgii, rehabilitaci, fyzioterapii a ortopedii. Infračervené paprsky pronikají do hloubky tkání a vytváří pozitivní změny v lidském těle. Zdravý efekt pocení přichází při teplotě 35-45 oC, aniž by docházelo k zatížení srdečního, dýchacího a oběhového systému. Infračervené paprsky jsou také používány pro problémy s nadváhou a při kožní léčbě, protože pronikají hluboko do pokožky a tělo je teplé zevnitř. Díky rozšíření cév, zlepšení krevního oběhu se čistí tělo přes intenzivní pocení.

Hlavní výhody zařízení Body-Space VacuTherm běžící pás TX6 „2 v 1″

 * rychlé spalování tuků
    * zlepšení krevního oběhu a lymfatického oběhu
    * lepší průtok krve ( kůže se stává více pružnější a pevnější )
    * odstranění celulitidy
    * redukce hmotnosti ( snížení nadváhy )
    * formování postavy
    * zlepšení fyzické kondice
    * ošetření problematické pleti a ostatních částí těla
    * řešení kožních potíží ( léčba )
    * rychlé odstranění toxinů a škodlivých látek z těla
    * odstranění potíží tvz. „ studených nohou „
    * zlepšení zdraví kardiovaskulárního systému
    * Analgezie – analgetikum, systémová léčba zranění a chronické
       neurologické příznaky revmatoidního původu
    * Antyaging – zpoždění procesu stárnutí kůže

Co si sebou vzít na cvičení :

-vhodnou sportoní obuv, tenisky-čisté
-sportovní oblečení,tričko a třeba legíny nebo kratasy,vše bavlněné !!!
-nepoužívat silonový a jiný velmi úmělý oděv !!!
-vypijte alespon litr vody před cvičením a litr po cvičení

– dbejte prosím našich pokynů a druh a typ oblečení nepodceňujte, ve stroji jsou infra světla, která mají velký účinek na podkoží a jsou schopna nahřátím tento podkožní tuk nabourat až do hlouky 4 cm, k tomu je důležité aby světlo mělo možnost proniknout přes vrchní vrstvu, proto je důležité aby jste měli na sobě vzdušný oděv z bavlny či kratasy, v případě že naše rady ignorujete a neinformujete se, neneseme žádnou zodpovědnost za případné problémy