Skip to main content

Ostrava Power plate Ostrava

 !!! Cvičení na dvou nejnovějších modelech  Pro5 AIRdaptive!!!

Cvičení na Power Plate pod vedením zkušeného instruktora

Power Plate představuje nové uplatnění moderních technologií v oblasti cvičení a rehabilitace. Přístroj funguje na principu přenášení vibrací do svalů, které přirozeně aktivují reflexivní svalové kontrakce. Tato technika cvičení se jmenuje Acceleration Training a v současnosti patří k nejžhavějším trendům na poli fitness. Je nenáročná a umožňuje komukoliv bez ohledu na věk či kondici vykonávat rychlý a efektivní trénink bez námahy kloubů a jiných částí těla. Váhově vhodné pro osoby do 100 Kg.

NOVĚ ! Silnější efekt hubnutí a zpevňování postavy – skořicové zábaly před cvičením a během cvičení, zeptejte se u nás ! Zabalíme Vás do zábalu v kterém budete následně cvičit, tělo se bude víc potit, redukuje se celulitida a vy samy uvidíte okamžitý efekt po cvičení ! Za pouhou půlhodinu cvičení !

Acceleration Training přináší výsledky za nesrovnatelně kratší dobu, než bývá obvyklé. Změny na postavě jsou patrné při cvičení třikrát týdně v krátkých (maximálně 20-30 minutových) intervalech. Power Plate je vyhledáván i ze zdravotních důvodů, neboť urychluje rehabilitaci a zkracuje dobu rekonvalescence.

Na stroji Power Plate lze vykonávat různé druhy cvičení. Používá se k protahování, posilování, masážím a relaxaci. Pásy v různých délkách připojené k platformě poskytují dodatečné možnosti cvičení.

Funkce AIRdaptive
Díky širokému okruhu nastavení a funkci AIRdaptive se pohotově přizpůsobuje potřebám vícero uživatelů najednou.
Stisknutím tlačítka může na vhodné úrovni začít trénovat každý, od těch, kdo chtějí vysoce intenzivní cvičení, až po uživatele se slabší kondicí.

Elitní sportovci neustále hledají klíčový prvek, který by jim poskytl konkurenční výhodu. Model Power Plate® pro5 AIRdaptive™ High Performance na tento požadavek reaguje.

Nabízí o 20 % větší výkon než jakýkoliv jiný profesionální přístroj.

Funkce AIRdaptive přitom uživatelům umožňuje přidat zátěž, aby tak dále zvětšili intenzitu cvičení.

Stroje Power Plate jsou stále více oblibené ve společnosti zejména díky vysoké efektivitě, nenáročnosti cvičení a dosažení výsledků při časově úsporném cvičení.