Skip to main content

Solárium ULTRASUN SOLARWIND 5000

Horní trubice : 180 w
Spodní trubice : 160 w
Obličejové trubice : kolagen + 180 w

NA SOLÁRIU RÁDI UVÍTÁME I PÁNY AČ JSME DÁMSKÉ FITNESS Z DŮVODY KAPACITY ŠATNY. 

BRONZUJÍCÍ  TRUBICE, SILNÝ OPALUJÍCÍ EFEKT S DLOHODOBÝM ÚČINKEM, DLE NOREM  EU 0,3W/m2!! 

 

Maximální zhnědutí – dlouhotrvající – OBSAHUJÍCÍ SLOŽKY PODPORUJÍCÍ OBNOVU KOLAGENU V KŮŽI, obličejové trubice extra kolagen  !! 
Již žádné vrásky ze slunění ,žádné pigmentové skvrny, ale krásně snědá pokožka s mladistvým vzhledem!

Toto solárium obsahuje nízkotlaké zesilovače, které jsou šetrnější k narušené pleti (např. akné). Je vybaveno multireflexním systémem, který zajišťuje dokonalé odrážení paprsků záření pro prvotřídní opálení.

Solárium má pohodlný a prostorný opalovací tunel a je vybaveno ventilačním systémem Airflowsystem, který zaručuje udržení optimální teploty.

CO VÁM NOVÉ TRUBICE PŘINÁŠEJÍ:

Jistotu pro Vás  

Podpora kolagenu v kůži díky speciálním složkám vyzařující během opálení

Špičkový opalovací efekt

Okamžité zhnědnutí pokožky, velmi dlouhotrvající opálení

 

FOTOOMLAZENÍ
Regenerace a omlazení kůže

Co způsobuje stárnutí kůže

V mládí je naše kůže výborně zásobována živinami a vytváří dostatečné množství kolagenu a elastinu, a tak je kůže pevná, pružná a hydratovaná. Již po 25. roce života se snižuje zásobování pokožky živinami, zpomaluje látková přeměna a výrazně klesá tvorba kolagenu a elastinu ve fibroblastech (buňkách v pojivové tkáni). Jelikož je kolagen hlavní „výplní“ pojivové tkáně a tvoří 70% hmotnosti kůže, jeho úbytek vede k jejímu ochabnutí. kůže ztrácí pevnost, pružnost a hydrataci, zpomaluje se regenerace buněk, kůže je unavenější, bledší a nerovnoměrnější, objevují se první známky stárnutí a první vrásky, které se s přibývajícím věkem prohlubují.

Omlazování kůže pomocí fotoomlazení

Kolagenové ošetření bojuje proti příčinám stárnutí kůže přirozeným způsobem zevnitř a aktivuje tělu vlastní přirozený proces omlazení kůže. Speciální červené světlo kolagenových trubic působí na buňky, fibroblasty, a stimuluje je k tvorbě kolagenu a elastinu. Tomuto procesu říkáme „FOTOOMLAZENÍ“.

Účinné a klinicky testované

Vědecké studie prokázaly, že světlo kolagenových trubic urychluje regeneraci kožních buněk o 150 – 200%, navíc se zlepšuje vázání vlhkosti v kůži, zvyšuje se propustnost kůže a kůže je lépe zásobována tolik potřebnými živinami. Výsledkem je vypnutější a zdravější kůže. Tento proces pokračuje dále i po skončení terapie.

MAXIMÁLNÍ DOBA OPALOVÁNÍ:

MAXIMÁLNÍ DÉLKA OPALOVÁNÍ JE 12 MINUT, PROTO STAČÍ ZAČÍNAT NA 6 MINUTÁCH A POSTUPNĚ PŘIDÁVAT PO MINUTĚ DLE OPALOVACÍHO TYPU.

 

Nabízíme široký výběr kvalitní solární kosmetiky

Solární kosmetika je důležitá nejen pro urychlení opálení, ale také k zabránění vysychání pleti.
Všechny výrobky se velice dobře roztírají a rychle vstřebávají, vybrat lze z několika příjemných, atraktivních vůní.

Při výběru Vám kosmetiky Vám odborně poradíme, dle typu Vaší pokožky.