nDnes je  čtvrtek 24.10.2019 n
n
  << Zpět | Do oblíbených | Úvodní strana  
n
odrazka
n
ONLINE REZERVACEONLINE REZERVACEn
AKCEAKCEn
POWER PLATEPOWER PLATEn
BODY SPACE VACU THERMBODY SPACE VACU THERMn
BODYROLL-INFRABODYROLL-INFRAn
KARDIO ZÓNAKARDIO ZÓNAn
SOLÁRIUMSOLÁRIUMn
SOLÁRNÍ KOSMETIKASOLÁRNÍ KOSMETIKAn
WELLNESSWELLNESSn
CENÍKCENÍKn
odrazkaVYHLEDÁVÁNÍn
 

 

OD 1.10.2019 JSME
NA NOVÉ ADRESE :

STODOLNÍ 15
OSTRAVA
1.patro
(naproti Bernies rest.)

Fitko : 732 558 338

Wellness : 732 646 099


 

 


  WELLNESS 

 WELLNESS
(objednávky wellnesu - 732 646 099)

Nabízíme Vám od 1.11.2019 soukromé wellness s infrasaunou, vířivou vanou pro dva, relax odpočinkovou zónou a vlastním sociálním zázemím.

Možnost pronájmu i na celou noc.....

 INFRASAUNA :

Infrasauna pro dvě osoby, infrasauna disponuje těmito parametry :
- infra zářiče ze všech stran
- ovládání z venčí i zevnitř
- rádio
- koloroterapii
- zcela soukromě

Blahodárné účinky infrazáření :

Všichni víme, jak příznivě na nás působí sluneční svit a slunce vůbec. Bez slunce by neexistoval život na Zemi. Infrasauna pracuje na stejném principu, tzn. vyzařuje infračervené paprsky, jenž pronikají pokožkou až do buněk v podkoží, kde jsou velmi efektivně absorbovány.
Tká
ň se tak prohřívá a zvyšuje se krevní oběh, naopak se snižuje hladina kyseliny mléčné, která se akumuluje ve svalech a způsobuje bolest při náročné svalové aktivitě. Také je stimulována produkce tzv. hormonů štěstí – endorfinů. A především pronikají do buněk, které detoxikují, zlepšuje se lymfatický a krevní oběh.
Je tedy zřejmé, že infrasauny mají na lidský organismus velmi blahodárné účinky. Vždyť infračervenou terapii (terapii teplem) znali již před třemi tisíci lety ve staré Číně, kdy přikládali dlaně na tělo.

Nejdůležitější účinky:
- stimulují krevní oběh,
- účinná relaxace a regenerace organismu,
- snižují svalové napětí, 
- snižují ztuhlost končetin, kloubů a zad.

Zbavte tělo toxinů:

Jak je patrné z předchozích řádků, infrasauna slouží ke zlepšení funkce organismu a napomáhá odbourávat nežádoucí látky z těla. Infrasauny zvyšují prokrvení a rychlost metabolismu, dále odbourávají toxické látky, urychlují rekonvalescenci po těžké fyzické námaze, eliminují dopady chronického stresu na organismus a mají pozitivní vliv na pokožku. 
Navíc v
ědecké studie ukazují, že pot vyprodukovaný teplem infrasauny obsahuje  5 - 6x více toxinů tuku a nečistot než obyčejný pot. Pravidelným saunováním se tak můžete zbavit škodlivých látek jako jsou např. metabolický odpad, toxiny, tuk, cholesterol, těžké kovy, alkohol, nikotin atd. .
Zatímco jeden litr potu vyprodukovaný saunováním v klasické sauně obsahuje přibližně 95 – 97% vody, u potu z infrasauny je to jen 80 – 85% a zbylých 15 - 20% tvoří převážně nežádoucí látky jako toxiny vázané na tuk, sodík, těžké kovy, čpavek a cholesterol.

Infrasauny pro ženy

Snad není na světě ženy (anebo jich je velmi málo), která by nechtěla být krásná. Svůj hezký vzhled denně brousí před zrcadlem, navštěvuje různé salóny krásy, sportuje. Co by pro svůj vzhled a zároveň i pro své zdraví mohly udělat dále? Příjemné chvíle mohou například strávit v infrasaunách.

Saunování bylo oblíbené již v dávných dobách. Dnešní moderní doba ale vedle saun p
řináší i infrasauny. Jak nejvýstižněji výhody infrasauny shrnout? Saunování v infrasauně je mnohem příjemnější a zdravější než saunování v klasické sauně. Vše probíhá při teplotách od 45°C do 60°C. Infračervené záření se navíc dostává hluboko do našich tkání a dochází tak ke komplexnímu prohřátí našeho organismu.

Ženy asi nejvíce zaujmou reduk
ční účinky infrasauny. Ano, přesně tak. Saunování může pomoci při shazování nadbytečných kil. Pronikáním tepla do našeho organismu se zrychluje metabolismus a s tím se pojí i rychlejší spalování kalorií. Během jednoho takového půlhodinového posezení můžete spálit v průměru 300 kalorií. Pro porovnání uveďme, že stejné množství kalorií spálíte během půl hodiny běhu. Pro mnoho žen bude jistě příjemnější strávit půl hodiny relaxací v infrasauně, než těžko svá kila shazovat během náročného tréninku. Tím to ale nekončí. Mnoho žen dnes trápí tzv. pomerančová kůže. Díky teplu dostávajícímu se nám pod kůži dochází ke zkapalňování podkožního tuku a tím ničí onu obávanou celulitidu.

Řeč by měla být také o zdravotních účincích infrasauny. V první řadě je to způsob detoxikace těla. V dnešní moderní době se do našeho těla dostává mnoho nejrůznějších toxinů. Zbavit se jich můžeme v infrasauně, kde jsou společně s potem odplavovány z našeho těla pryč. Příznivé výsledky stejně tak infračervená terapie přináší při léčení kvasinkových onemocnění či při obtížích spojených s různými druhy ekzémů.

Na záv
ěr uveďme, že půlhodinka v infrasauně představuje úžasnou relaxaci po náročném dni stráveném v práci a stejně tak dokáže ranní saunování nabít energií na celý den.
Infrasauna přináší užitek jak v oblasti krásy, tak zdraví.

Porovnání spálených kalorií

Čas

Vydané kalorie

Infrasauna

30 min

300 kcal

Běhání

30 min

300 kcal

Jízda na kole na kole (15 km/h)

30 min

225 kcal

Tenis (rychlá hra)

30 min

265 kcal

Golf

30 min

150 kcal

Chůze (5km/h)

30 min

150 kcal

Správné saunování

Infračervenou terapii nejlépe využijete, pokud teplotu nastavíte na vysokou hodnotu. Během celého saunování tak bude vaše tělo využívat plný výkon infračerveného záření. Pokud teplotu nastavíte na nižší hodnotu, topidla se budou průběžně vypínat a znovu zapínat, aby udržela nastavenou teplotu. Jelikož přímé působení infračervených paprsků má daleko vyšší účinky než působení samotné vysoké teploty v sauně, přicházeli byste tak v některých intervalech saunování o část terapeutických účinků. Teplotu uvnitř infrasauny můžete kromě snížením nastavené teploty také do jisté míry regulovat pootevřením dveří.

Vždy seďte na osušce.
Při saunování v infrasauně je nejlepší poloha, kterou můžete zaujmout vsedě a nikoli vleže. Topidla jsou totiž umístěna tak, aby nejvíce užitku ze záření poskytla osobě sedící ve vzpřímené poloze. 

Není důležité, jaká teplota je uvnitř infrasauny, když do ní vstoupíte. Výrazné pocení totiž nastává cca po 15 minutách.

Vzhledem k tomu, že se vaše tělo během saunování zahřálo, bude se i nadále po určitou dobu potit i po vypnutí topných jednotek, dokonce i po opuštění infrasauny. Posaďte se v infrasauně s otevřenými dveřmi a nechejte vaše tělo potit, zatímco se bude ochlazovat. Jakmile se budete cítit dostatečně příjemně, dejte si vlažnou či teplou(nikoliv studenou) sprchu nebo vanu,pro úplné opláchnutí výpotku z vašeho těla. Po použití infrasauny se nedoporučuje používat mýdlo, sprchové gely ani jiné přípravky, neboť vaše póry budou otevřené a tyto látky by je mohly zanést.

Po saunování je důležité doplnit tekutiny ztracené během saunování. Ideálním nápojem je čistá voda, která nevrátí tělu zpět kalorie spálené během saunování.

 

VÍŘIVÁ VANA : 

Více parametrů:
- Vířivá vana pro dvě osoby
- Každá návštěva si napouští svou novou čistou vodu, žádné chemické přísady a žádná stále stejná voda jako jinde.....Po vyžádání možno objednat napuštění vany předem.

- 30 trisek, whirpool trisek a masážních trisek
- koloroterapie
- CO2
- Zabudované rádio
- Velmi lehké ovládání
- Relaxační zóna pro odpočinek po koupeli
- Ručníky zdarma

 

RELAX ZÓNA:

V zázemí soukromého wellness samozřejmě nesmí chybět relax odpočinková  zóna s krbem a tryskající fontánou na dokonalou relaxaci.

 Možnost zakoupení :
Bohemia sekt 0,7 l .................................290 Kč
Bohemia sekt nealko 0,7 l .......................250 Kč
Moet Chandon 0,7 l ..............................1900 Kč
Moet Chandon Ice 0,7 l .........................2100 Kč 
Moet Chandon Rose 0,7 ....................... 2100 Kč
Bohemia sekt 0,25 l ..................................90 Kč
Víno 0,7 dle aktuální nabídky
Pivo 10% 0,3 l ...........................................35 Kč
Pivo 12% 0,5 l ...........................................45 Kč
Birell 0,5 l .................................................45 Kč
Voda  0,5 l ................................................25 Kč
Voda Nutrend 0,7 l ....................................29 Kč
L-carnitin ..................................................49 Kč
Coca cola 0,5 l ...........................................45 Kč
Fanta 0,5 l .................................................45 Kč

 

 

 

 


Ostrava Fitness 
nabízí cvičení:

-POWER PLATE PRO5 AIR DAPTION
-TURBO SOLÁRIUM
-BODY SPACE VACU THERM TX6
-BODYROLL INFRA-ROLETIC INFRA
-KARDIO
-WELLNESS
-INFRASAUNA
-VÍŘIVKA

-DOPLŇKY VÝŽIVY
-KOSMETIKA

od 1.10.2019
nová adresa:

STODOLNÍ 15
OSTRAVA
70200

Objednávky fitko:
732 558 338

Objedávky wellness:
(od 1.11.2019)
732 646 099

 

OTEVÍRACÍ DOBA:

Pondělí, Středa, Pátek:
07.00 - 20.00 hod.

Úterý, Čtvrtek:
08.00 - 20.00 hod.

  Sobota
- dle objednávek

   
 Neděle:
OTEVŘENO POUZE WELLNESS

 

OBJEDNÁVKY:

ONLINE nebo 732 558 338

Objednávejte se nejpozději
2 hod. před cvičením !
Ranní rezervace provedte prosím
do 20 hod.předchozího dne!
REZERVACE RUŠTE POUZE TELEFONICKY,
NEBO V REZERVAČNÍM SYSTÉMU.
Děkujeme

 

 


IČ: 73891959
Zod.osoba: Simona Bašková
737555804

 

AnketaANKETAWELLNESS
Jste spokojeni s trenérkami PP v našem fitku ?
Ano
WELLNESS
Ano 25%
Průměrně
WELLNESS
Průměrně 75%
Ne
WELLNESS
Ne 0%
WELLNESS


Stránky jsou postaveny na systému Ekonstruktér.cz
n